Sanal Bilişim Hizmetleri Kimdir?

Firmamız Sanal Hosting Adında 2017 Yılı İtibari İle Ankara'da Web Hosting , Alan adı , Sunucu çözümlerinde müşterilerine hizmet Vermek Adına Faliyete Geçmiş Bulunmaktadır.

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına tüm sunucularımızın bakım ve onarımlarını aynı zamanda yazılımsal kontrollerini anlık olarak gerçekleştirebilecek Alanında Professiyonel Ekiplerimiz 7/24 Aktif Çalışmaktadır.

Günümüz standart internet bağlantılarının oldukça üstünde hizmet alıyoruz ve bu hizmeti sizlere sunuyoruz. 1Gbps hızındaki internet bağlantımızı hiçbir kesinti yapmadan değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

Farklı bütçeler ile daha uygun paketlerimizi satışa çıkararak herkesin internet sitesi sahibi olmasını destekliyoruz. Ürettiğiniz her projeye desteğimizi sunarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetleri bizler için her şeyden önemlidir. Bu nedenle sizlerin memnuniyeti için çözüm ortaklarımızla yeni anlaşmalar yaparak sizleri yeni hizmetlerimizle tanıştırmaya devam ediyoruz. Ayrıca problem anında sizlere sunduğumuz hızlı ve etkili çözüm önerileriyle memnuniyetinizi sağlamayı amaçlıyoruz. Bilgilerimizin el verdiği her konuda görevimiz olsun veya olmasın sizlerin yardım taleplerini Karşılık Beklemeden karşılıkksız bırakmıyor ve çözüm üretmeye çalışıyoruz.

Sanal Hosting ailesi olarak satış öncesi ve sonrasında merak ettikleriniz ile ilgili tüm sorularınızı bizlerle iletmekten lütfen çekinmeyin. Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağımızı bildirmek isteriz.

Sanal Bilişim Hizmetleri Sizlere Neler Sunar?

Barındırma Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux & Windows hosting") ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

E-Ticaret Çözümleri : İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.

Dinamik İçerik Çözümleri : Dinamik içerik çözümlerimiz ile sayfalarınız için gerekli olan ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü flash, activex ve ajax bileşenlerinin oluşturulması ve bu bileşenlerin web sayfalarınıza adaptasyonu sağlanmaktadır. Ayrıca sitenizin arama makineleri için gerekli optimizasyonunun yapılması ve arama makinelerine kaydı da sunduğumuz çözümler arasındadır.

Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri : Web sayfalarınız ve web tabanlı platformlarınızın dış kaynak yönetim modeli ile uzaktan ya da bir fiil yerinde her türlü destek ve bakım hizmetlerinin çözüm olarak sunulmasıdır. Firmamızın verdiği her türlü hizmet, Servis Seviyesi Garanti ("SLA: Service Level Aggrement") kapsamındadır.