SIK SORULAN SORULAR

Genellikle Sormak istediğiniz Tüm Soru Ve Cevapları Derledik Eyer Size Burası Bir Çare Bulunmuyorsa İletişime Geçiniz

Hosting Nedir?

Hosting Bir Veya Birden Fazla Web Sitenin İnternet Ortamında Gözle Görülmeyesinde En Temel Direk Olan Barındırma Hizmetidir.

Reseller Hosting & (Bayi Hosting) Nedir?

Reseller Hosting (Bayi Hosting) Genellikle Birden Fazla Site Sahiplerinin Tercih Ettiği Bir Sistem Olsada Günümüzde En Çok Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Gençlerimiz Veya Bu İşe Gönül Vermiş Dostlarımızın Çok Basit Bir Kaç Ayar İle Yapabileceği Bir İş Dalı Haline Gelmiştir.

VPS Nedir?

Büyük Masaflardan Kaçınmak İsteyen Bireysel Şirketlerin Direk Sunucu Almaktan Çok Paylaşımlı Sunucuları Tercih Etmesi Sonucu Ortaya VPS Çıkmıştır Ve VPS'De Bireysel Şirketlerin Yazılım Kaynaklarının Dünyaya Açılmasında Büyük Rol Oynayan Paylaşılmış Sunuculardır.

Dedicated Server Nedir?

Dedicated Serverler İş Yukü Çok Daha Fazla Olan Ve Takip Etmesi Zor Olan İş Dallarını Yazılımsal Olarak Çok Daha Basit Ve Çok Daha Rahatlatan Ve Asıl Görevi Olan Firmaların Tüm Yazılım Yükünü Tek Başına Taşıyabilen Makinelerdir.

Destek Birimi Nedir?

Cevabını Bulamadığınız Tüm Teknik Sorunların Cevabını Sizlere Karşılık Beklemeden Cevaplandıran İşinde Professiyonel Ekip Arkadaşalrımızdır.

Kaç Tür Kontrol Paneli Kullanıyorsunuz?

Reseller Ve Hosting Paketlerinde C-Panel Pleks Panel Olmak Üzere 2 Çeşit VPS Ve Dedicated Sunucularımızda Dicetadmin Dedicadet Server Lisansı CWB - CENTOS WEB PANEL Kullanmaktayız.

Sık Sorulan Sorular

Para İade Varmı?

Türkiye Cumhuriyeti Kanunları Gereği Her T.C Vatandaşlarının Yapmış Oldukları Ürün Ve Hizmet Alımlarında 14 Gün İçinde İade Hakları Saklı Bulunmaktadır, Hizmetimizden Memnun Kalmayan Müşterilerimiz 14 Gün İçinde İstedikleri An Cayma Talebi Açarak Yatırdıkalrı Paraları Kullanmış Oldukları Gün Bazı Düşülerek Sistemden Ayrılabilmektedir Bu Hizmet Sadece Hosting İşlemlerinde Geçerlidir Reseller VPS Sunucu AlımlarınI Kapsamamaktadır.

Ücretsiz SSL Sertifikası Veriyormusunuz?

Hosting & Reseller Hizmeti Alan Tüm Müşterlerimize Ücretsiz SSL Sertifikası Tanımlanmakla Beraber Reseller Paketi Alan Müşterilerimize'de Sattıkları Hosting Paketleri İçin Ayrı Bir SSL Sertifikası Şirketimiz Tarafından Tanımlanmaktadır SSL Sertifikasını Hizmeti Devam Ettirdiğiniz Gün Süresince Ücretsiz Bir Şekilde Yararlanmaktasınız.

Tek Tık Uygulamaları Nedir.?

Herhangi Bir Hosting Veya Reseller Hizmeti Satın Aldığınızda Sizlere Tanımlanmış Olan Tek Tık Uygulamalar Sayesinde Web Site Yapmasını Bilmeyen Hiç Bir Kimse Bile Çok Rahat Bir Şekilde 3 Dakikada Veb Sitesini Kurmuş Olacaktır.

Bandwidth (Trafik) nedir?

Ziyaretçilerinizin Sitenize Geldikten Sonraki Her Bir Ziyaretcinin Site Boyutunuzun Ziyaretcilerine Göre Oluşturdugu MB Ağırlıgına Kısaca Verilen Bir Terimdir. Örneğin Sitenize Yüklemiş Olduğunuz 1 Adet Resim Oldugunu Düşünelim Ve Mb Ağırlıgıda 1 Mb Oldugunu Var Sayalım Sitenize Yanı Oresmin Oldugu Sayfaya Günlük 100 Kişinin GELDİĞİNİ Düşünürsek Günlük Site Trafiği 100 Mb Eder.

Üyelik Sozleşmesi / Kullanım Şartnamesi Nedir?

Her Kamu Kurum Ve Kuruluşlarda Olduğu Üzere Bir Firmanın Firma Olabilmesi İçin Ürün Veya Hizmet Satabilmesi İçin Firma Ve Üyeler Veya Alıcı Müşteri Arasında Mütabak Sağlanan Yazılı Sözleşmedir.

Gizlilik Politikası Nedir?

Her Kamu Kurum Ve Kuruluşların Olduğu Gibi Bizimde Devlet Şartnamesini Yerine Getirdiğimiz Gizlilik Politikasını İçeren Bağzı Şartameler Vardır Bu Şartnameler Gizlilik Politikasıdır.

Sık Sorulan Sorular

Hizmet Güncellemeleri Ne Sıklıkda Yapılmakta?

Sistemlerimizde Bulunan Tüm Dedicadet Makinelerimiz Hergün Anlık Olarak Güncelleme Aramaktadır Güncellemenin Geldiği Anda Sürekli Güncellenmektedir Siz Değerli Müşterilerimiz Bu Sayede Sistemlerimizde Bulunan Tüm Yazılımların En Güncel Sürümünü Kullanmaktasınız.

Nasıl Destek Alabilirim?

Platform'mumuzda Teknik Destek, Ödeme Bildirimi, Müşteri Temsilcisi, Olmak Kaydı İle Ve İhtiyaca Göre Arz Talep İlişkisine Dayalı Olarak Müşteri Temsilcilerimize Üye Olduktan Sonra Destek Departmanlarımızdan Birini Seçerek Teknik Destek Talebi Oluşturabilirsiniz.

Sistemlerimizde Bulunan C-Panel Lisansı, Pleks Panel Lisansı SSL Sertifikası Lisansı Siz Değerli Hosting Ve Reseller Müşterilerimize Ücretsiz Sunulmaktadır.

Ücretsiz Site Kurma Bölümünde Bulunan Tüm Hazır Site Scriptlerimizin Modül Dosyaları Mevcuttur İstediğiniz Siteye Nazaran Modulü Siteyi Kurduktan Sonra Modules Bölümünden Bulabilirsiniz.